Alternatywne serie anime jeśli kochasz Naruto

Dla wielu młodych fanów anime z lat 2000. Naruto był drugim wydaniem legendarnego już Dragon Ball Z. Historia młodego wojownika, który posiadał ponadprzeciętne możliwości i siłę ducha była porywająca sama w sobie, dodając do tego niesamowity świat, w którym przyszło żyć Naruto okazał się strzałem w dziesiątkę i zdobył niezapomnianą sławę.

Wszystkie niesamowicie zaprezentowane ruchu sztuki walki ninjutsu przez obsadę anime wyniosły popularność na prawdziwe szczyty, wyróżniły Naruto tłumu. Nic dziwnego, że nawet po zakończeniu serii w 2004 roku, kontynuuje i temat przewija się w nowych filmach, grach, serialach telewizyjnych i popkulturze.

Jeśli spodobała się cię ta seria i szukasz czegoś podobnego, ta lista jest właśnie dla ciebie.

1.One Piece

Dzięki jednemy z trzech głównych filarów w składzie – Shonen Jump, One Piece był nieuniknioną rekomendacją dla fanów Naruto. Zamiast magicznych ninja, świat fantasy One Piece jest zamieszkiwany przez zaciekłych piratów.
Kolejnym bohaterem jest Monkey D. Luffy, który ma możliwość rozciągnięcia ciała do wolnej długości. Jego misją jest stanie się królem wszystkich piratów. Jedynym sposobem na osiągnięcie tego celu jest zebranie własnej załogi pirackiej w celu poszukiwania nieuchwytnego skarbu znanego jako „One Piece”.

2. My Hero Academy

W oczach wielu fanów anime, produkcja ta jest uważana za ekwiwalent Naruto minionej dekady.
W przeciwieństwie do do hałaśliwego i pewnego siebie Naruto, tutaj bohater jest nieśmiałym, młodym człowiekiem zawsze chcącym zostać superbohaterem w ich świecie.

Czym jest anime?

3. Tokyo Magnitude 8.0

Bracia Mirai y Yuuki, którzy na wakacjach odwiedzili wystawę robotów w mieście Odayba, walczą o powrót do domu po katastrofie trzęsienia ziemi nawiedzonej przez ten region.

4. Soul Eater

Jest to seria anime z obsadzona młodymi ludźmi uczącymi się kontrolować swoje siły w szkole. Wyróżniające się są niepowtarzalne stylizacje i oprawa artystyczna.

Poprzedni post Jak głos nagrany w przestrzeni kosmicznej trafił do odcinka anime?
Następny post Ile czasu trwa stworzenie jednego odcinka anime?

Jeden komentarz w temacie “Alternatywne serie anime jeśli kochasz Naruto

Dodaj komentarz